Copyright 2019 - Custom text here

Lp.

Imię i nazwisko nauczyciela

 

PAŹDZIERNIK

LISTOPAD

GRUDZIEŃ

STYCZEŃ

LUTY

MARZEC

KWIECIEŃ

MAJ

1.

Małgorzata Brejt- Banaszak

10.10.2019r.

Godz. 16:00

-

12.12.2019r.

Godz. 16:00

-

13.02.2020r.

Godz. 16:00

12.03.2020r.

Godz. 16:00

-

14.05.2020r.

Godz. 16:00

2.

Chmiel Agnieszka

 

02.10.2019r.

Godz. 16:30

6.11.2019r.

Godz. 16:30

4.12.2019r.

Godz. 16:30

8.01.2020r.

Godz. 16:30

5.02.2020r.

Godz. 16:30

4.03.2020r.

Godz. 16:30

1.04.2020r.

Godz. 16:30

6.05.2020r.

Godz. 16:30

3.

Cysewski Łukasz

24.10.2019

Godz. 15:00

24.11.2019

Godz. 15:00

12.12.2019

Godz. 15:00

-

13.02.2020

Godz. 15:00

19.03.2020

Godz. 15:00

23.04.2020

Godz. 15:00

21.05.2020

Godz. 15:00

4.

Derezulko Anna

24.10.2019

Godz. 15:00

24.11.2019

Godz. 15:00

12.12.2019

Godz. 15:00

-

13.02.2020

Godz. 15:00

19.03.2020

Godz. 15:00

23.04.2020

Godz. 15:00

21.05.2020

Godz. 15:00

5.

Dybaś Emanuela

 

Dzień otwarty

-

5.12.2019r.

Godz. 14:00

-

-

5.03.2020r.

Godz. 14:00

-

Dzień otwarty

6.

Górecka Liliana

 

10.10.2019r.

Godz. 17:00

14.11.2019r.

Godz. 17:00

12.12.2019r.

Godz. 17:00

-

13.02.2020r.

Godz. 17:00

12.03.2020r.

Godz. 17:00

16.04.2020r.

Godz. 17:00

14.05.2020r.

Godz. 17:00

7.

 

Hinc Agnieszka

10.10.2019r.

Godz. 17:00

14.11.2019r.

Godz. 17:00

12.11.2019r.

Godz. 17:00

-

13.02.2020r.

Godz. 17:00

12.03.2020r.

Godz. 17:00

16.04.2020r.

Godz. 17:00

14.05.2020r.

Godz. 17:00

8.

Kaliszewska Beata

3.10.2019r.

Godz. 16:30

7.11.2019r.

Godz. 16:30

12.12..2019r.

Godz. 16:30

-

13.02.2020r.

Godz. 16:30

12.03.2020r.

Godz. 16:30

16.04.2020r.

Godz. 16:30

14.05.2020r.

Godz. 16:30

9.

Kopyś Tomasz

10.10.2019r.

Godz. 17:00

14.11.2019r.

Godz. 17:00

12.12.2019r.

Godz. 17:00

-

13.02.2020r.

Godz. 17:00

12.03.2020r.

Godz. 17:00

16.04.2020r.

Godz. 17:00

14.05.2020r.

Godz. 17:00

10.

Kryńska Magdalena

10.10.2019r.

Godz. 16:00

-

12.12.2019r.

Godz. 16:00

-

13.02.2020r.

Godz. 16:00

12.03.2020r.

Godz. 16:00

-

14.05.2020r.

Godz. 16:00

11.

Nowakowska Sylwia

10.10.2019r.

Godz. 17:00

14.11.2019r.

Godz. 17:00

12.12.2019r.

Godz. 17:00

-

13.02.2020r.

Godz. 17:00

12.03.2020r.

Godz. 17:00

16.04.2020r.

Godz. 17:00

14.05.2020r

godz. 17:00

12.

Piekarska Paulina

10.10.2019r.

Godz. 17:15

14.11.2019r.

Godz. 17:15

11.12.2019r.

Godz. 17:15

-

13.02.2020r.

Godz. 17:15

12.03.2020r.

Godz. 17:15

24.04.2020r.

Godz. 16:00

14.05.2020r.

Godz. 17:15

13.

Rogozińska Iwona

10.10.2019r.

Godz. 17:00

14.11.2019r.

Godz. 17:00

12.12.2019r.

Godz. 17:00

-

13.02.2020r.

Godz. 17:00

12.03.2020r.

Godz. 17:00

9.04.2020r.

Godz. 17:00

14.05.2020r.

Godz. 17:00

14.

Rugała Teresa

29.10.2019r.

Godz. 17:00

14.11.2019r.

Godz. 17:00

17.12.2019r.

Godz. 17:00

-

25.02.2020r.

Godz. 17:00

31.03.2020r.

Godz. 17:00

28.04.2020r.

Godz. 17:00

14.05.2020r.

Godz. 17:00

15.

Snopek Zdzisław

10.10.2019r.

Godz. 15:00

14.11.2019r.

Godz. 15:00

17.11.2019r.

Godz. 15:00

-

13.02.2020r.

Godz. 15:00

19.03.2020r.

Godz. 15:00

16.04.2020r

Godz. 15:00

14.05.2020r.

Godz. 15:00

16.

Staszak Lucyna

10.10.2019r.

Godz. 17:00

14.11.2019r.

Godz. 17:00

12.12.2019r.

Godz. 17:00

-

13.02.2020r.

Godz. 17:00

12.03.2020r.

Godz. 17:00

16.04.2020r.

Godz. 17:00

14.05.20\20r.

Godz. 17:00

17.

Strelau- Kuszyńska Hanna

 

14.11.2019r.

Godz. 15:30

12.12.2019r.

Godz. 15:30

-

-

12.03.2020r.

Godz. 15:30

-

14.05.2020r.

Godz. 15:30

18.

 

Wawrzyniak Beata

 

 

 

 

 

11.03.2020r.

11:15-15:15

 

 

19.

 

Wojtczak Magdalena

14.10.2019r.

Godz. 14:45

18.11.2019r.

Godz. 14:45

16.12.2019r.

Godz. 14:45

-

17.02.2020r.

Godz. 14:45

16.03.2020r.

Godz. 14:45

20.04.2020r.

Godz. 14:45

25.05.2020r.

Godz. 14:45