Copyright 2019 - Custom text here

Rozkład dowozów (poniedziałek)

6:57 Lubuczewo (sklep)

6:58 Lubuczewo (osiedle)

7:01 Wrzeście (szkoła)

7:04 Wiklino (skrzyżowanie)

7:07 Lękwica (domki)

7:09 Lękwica (przystanek)

7:18 Kukowo

7:21 Wiklino

7:25 Wrzeście (szkoła)

7:55 Lubuczewo (stawek)

8:00 Karzcino

8:05 Lubuczewo (sklep)

8:10 Wrzeście (szkoła)

Rozkład dowozów (poniedziałek)

6:57 Lubuczewo (sklep)

6:58 Lubuczewo (osiedle)

7:01 Wrzeście (szkoła)

7:04 Wiklino (skrzyżowanie)

7:07 Lękwica (domki)

7:09 Lękwica (przystanek)

7:18 Kukowo

7:21 Wiklino

7:25 Wrzeście (szkoła)

7:55 Lubuczewo (stawek)

8:00 Karzcino

8:05 Lubuczewo (sklep)

8:10 Wrzeście (szkoła)

Rozkład dowozów (środa)

6:57 Lubuczewo (sklep)

6:58 Lubuczewo (osiedle)

7:01 Wrzeście (szkoła)

7:04 Wiklino (skrzyżowanie)

7:07 Lękwica (domki)

7:09 Lękwica (przystanek)

7:18 Kukowo

7:21 Wiklino

7:25 Wrzeście (szkoła)

7:55 Lubuczewo (stawek)

8:00 Karzcino

8:05 Lubuczewo (sklep)

8:10 Wrzeście (szkoła)

Rozkład dowozów (czwartek)

6:47 Lubuczewo (stawek)

6:52 Karzcino

6:57 Lubuczewo (sklep)

6:58 Lubuczewo (osiedle)

7:01 Wrzeście (szkoła)

7:04 Wiklino (skrzyżowanie)

7:07 Lękwica (domki)

7:09 Lękwica (przystanek)

7:18 Kukowo

7:21 Wiklino

7:25 Wrzeście (szkoła)

8:02 Lubuczewo (świetlica)

8:05 Lubuczewo (sklep)

8:10 Wrzeście (szkoła)

Rozkład dowozów (piątek)

7:02 Lubuczewo (stawek)

7:07 Karzcino

7:12 Lubuczewo (sklep)

7:13 Lubuczewo (osiedle)

7:16 Wrzeście (szkoła)

7:19 Wiklino (skrzyżowanie)

7:22 Lękwica (domki)

7:24 Lękwica (przystanek)

7:33 Kukowo

7:36 Wiklino

7:40 Wrzeście (szkoła)

 

odwozy

13:55

14:45 (poniedziałek, wtorek, czwartek, piątek)

15:30 (od poniedziałku do czwartku)

15:45 (tylko w piątki)

Baseny:

10:30 dowóz na basen (2 autobusy)

11:15 dowóz na basen (1 autobus)

12:00 odwóz z basenu (2 autobusy)

12:45 odwóz z basenu (1 autobus)