Copyright 2018 - Custom text here

ROZKŁAD JAZDY

ROK SZKOLNY 20182019 – DOWÓZ DZIECI DO: ZS w Jezierzycach, SP Wrzeście

Dowóż ZSP JEZIERZYCE ŁĄCZONY Z SP WRZEŚCIE  
  Poniedziałek – Czwartek Piątek
Ewentualnie na telefon do opiekuna wiklino kolonia 6.35 6.35
Karżcino przystanek I 6:47 6:47                                                                       
Lubuczewo sklep 6:52 6:52
Wrzeście szkoła 6:56 6:56
Wiklino skrzyżowanie 6:59 6:59
Lękwica domki 7:02 7:02
Lękwica przystanek 7:04 7:04
Kukowo 7:13 7:13
Wiklino bloki 7:16 7:16
Wiklino dół skrzyż 7:18 7:18
Wrzeście boisko 7:20 7:20
Wrzeście przystanek szkoła 7:21 7:21
Wrzeście domki 7:22 7:22
Lubuczewo wieś 7:25 7:25
Swochowo domki 7:28 7:28
Jezierzyce szkoła 7:35 7:35
Karzcino przyst I i II 7:47- 7:49 -
Lubuczewo sklep 7:53 -
Lubuczewo domki 7:55 -
Wrzeście szkoła 8:00 -